Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: IT WORKS SO WELL, I REALLY RACCOMEND IT!! PLS LIKE YALL
Color: Rose Gold | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 26kr
Original Price: 35kr
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Rose Gold |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 13 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2402251257222121 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: IT WORKS SO WELL, I REALLY RACCOMEND IT!! PLS LIKE YALL
Color: Rose Gold | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Face razors are handy tools for precise and gentle hair removal. They can help achieve smooth skin without irritation. It's like finding a beauty tool that makes your skincare routine easier and more effective! If you need tips on using a face razor or recommendations for a specific brand, just let me know!
Color: Rose Gold | Size: one-size
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great product cable charged easy to clean
Color: Rose Gold | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice machine for plug eyebrows came in good condition
Color: Rose Gold | Size: one-size | 1 photo(s)